Stretnutie členov ružencových bratstiev 19.5.2024 – Bratislava Kalvária

//Stretnutie členov ružencových bratstiev 19.5.2024 – Bratislava Kalvária

Milí ruženčiari,

srdečne Vás pozývame na Stretnutie členov ružencových bratstiev v kostole Panny Márie Snežnej v Bratislave – Kalvárii, 19.5.2024 (nedeľa). Program povedie páter Matej Šulik, OP, promótor pre ruženec na Slovensku. Súčasťou programu bude príhovor generálneho promótora pre ruženec, pátra Lawrenca Lew, OP a slávnostnú sv. omšu bude celebrovať páter Damián Mačura, OP, provinciál rehole kazateľov (dominikánov) na Slovensku. Na záver stretnutia je pre Vás pripravené agapé.

V prípade, že sa tohto stretnutia zúčastníte vo väčšej skupinke, poprosíme Vás, aby ste nám to nahlásili vopred do kancelárie Dominikánskeho mariánskeho centra mailom na dmc@dmc.sk alebo telefonicky v čase úradných hodín.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Tím DMC

fr. Lawrence Lev, OP, generálny promótor pre ruženec

Pútnici, ktorí sa na stretnutie vyberú zájazdovým autobusom môžu vystúpiť pri Slavíne a odtiaľ prejsť približne 700m (10 minút) peši ku kostolu. Menšie autobusy môžu prísť až ku kostolu po ulici Prokopa Veľkého, kde sa ale musia po vyložení pútnikov bezodkladne otočiť a zaparkovať na vybranom parkovisku v meste. Mapu výstupného miesta a parkovania autobusov v Bratislave nájdete tu a bližšie informácie o parkovaní v Bratislave nájdete tu.

2024-03-27T16:29:46+01:00